Main Page

             Losowe zdjęcia naszych produktów……..

Sabaj2 to wiodąca polska firma na rynku obróbki metalu, wykorzystująca m.in. najnowsze technologie CNC czy wycinania laserowego. Dostarczamy produkty wysokiej jakości – zarówno pod względem użytych materiałów jak i samego wykonania. Doświadczenie pomaga skrócić czas realizacji, zachowując rozsądną cenę.

Naszą specjalnością są m.in: obróbka wirowa, frezowanie, obróbka profili, usługi wtrysku tworzy, montaż, szlifowanie, obróbka plastycznia i prasowanie, zgrzewanie, gięcie, spawanie czy wycinanie. Używamy zaawansowanych technologii i oprogramowania, dzięki którym zapewniamy usługi najwyższej jakości.

Blisko 50-letnie doświadczenie oraz wyszkolona kadra pozwalają nam na precyzyjną współpracę z klientem, który oprócz dostępnych produktów może zamówić wykonanie projektu według własnego uznania. Mamy jasno określone know-how oraz proces zamówienia krok po kroku, który wykorzystywany jest do pracy z każdym klientem.

Posiadamy własny park maszynowy oraz laboratoria, które w ostatnim czasie zostały rozbudowane o dodatkową halę produkcyjną. Stale rozwijamy nasze możliwości i poszerzamy wiedzę, aby być konkurencyjnymi na rynku usług.

W firmie Sabaj2 staramy się nie tylko spełniać wymagania klienta, ale także tworzyć nowe rozwiązania, niewykorzystane wcześniej w naszej branży. Ciągle tworzymy produkty, które wcześniej nie były znane i wykorzystywane. Wierzymy, że rozwój oparty jest o zadowolonego klienta, bez którego nie moglibyśmy istnieć.

 

Dlaczego my?

  • Duże możliwości obróbki różnych materiałów
  • Nowoczesne technologie
  • Duża wiedza i umiejętności
  • Elastyczność
  • Blisko 50 letnie doświadczenie
  • Możliwość wykonania nietypowych projektów
  • Szeroki zakres innych usług

 

Więcej o nas