• Wysoka jakość i precyzja wykonania
  • Produkcja masowa
  • Nowoczesne wykrawarki
  • Kompleksowa obróbka blach, spełniająca wszelkie wymagania

Jak zamówić?

Zobacz kolejne kroki, które będziemy wspólnie podejmować przy realizacji Twojego projektu. Kompleksowa obsługa – od pomysłu na kartce papieru, do dostawy pod drzwi Twojej firmy.

 


1. ZAPYTANIE
Wszystko zaczyna się od pomysłu.

Posiadasz jedynie szkic czy może rysunek CAD? A może dysponujesz gotowym wyrobem, który należy przerysować? Żeby przygotować wstępną wycenę będziemy potrzebowali  informacji o:

  • Co najmniej rocznej prognozie zamówienia
  • Czy produkt będzie stale rozwijany, czy też jest wersją ostateczną
  • Zastosowaniu gotowego wyrobu
  • Innych specjalnych wymaganiach

znak-zapytania


2. WSTĘPNA OFERTA
Na tym etapie podajemy orientacyjny koszt wytworzenia produktu w serii oraz koszt wdrożenia prototypu produktu. W razie wystąpienia konieczności wytworzenia dodatkowych narzędzi czy uchwytów – klient zostanie o tym poinformowany i ten koszt również będzie doliczony jako osobna pozycja, bądź koszt prototypu.

IMG_4946


3. PROJEKT
Do produkcji prototypu musimy przygotować projekt wykonawczy detali oraz całego złożenia. Na bazie tego projektu będą nanoszone ewentualne poprawki czy udoskonalenia. Projekt jest konieczny, aby wytworzyć produkt w odpowiedniej dokładności i na konkretnych maszynach.

IMG_4943 kopia


4. PROTOTYP
Do rozpoczęcia seryjnej konieczna jest akceptacja prototypu. Na tym etapie projektowanie oprzyrządowania do produkcji większych serii, takich jak uchwyty, nie ma większego sensu.

IMG_4921


5. PROJEKTOWANIE TECHNOLOGII
Żeby uruchomić produkcję potrzebne jest nie tylko przygotowanie odpowiednich programów dla maszyn CNC. Wprowadzenie produktu do systemów nadzoru produkcji, systemów zamówieniowych typu B2B, opisanie detali oraz wymagań klienta związanych z pakowaniem czy składaniem, również wymaga wkładu pracy naszych fachowców. Wszystko po to, aby dostarczyć klientowi towar jak najlepszej jakości w jak najkrótszym czasie.

6. OFERTA DLA WYROBU KOŃCOWEGO
Zaakceptowanie oferty końcowej jest kluczowym elementem rozpoczęcia procesu produkcji. Podczas projektowania prototypu często wymagania klienta zmieniają się i należy wziąć na to poprawkę przy zamówieniu lub podpisaniu umowy na dostawę elementów lub produktu. Duże rozbieżności cenowe pomiędzy wstępną a końcową ofertą należą jednak do rzadkości.

7. PRODUKCJA
Rozpoczęcie produkcji detalu jest powiązane z odpowiednim obiegiem informacji w firmie. Dla nas ma to związek z wdrożeniem nowych opisów, zdjęć, nadzorem nad pierwszymi seriami, organizacją składu, magazynów półwyrobów i wielu innych czynników. Dla nas najważniejszy jest klient i to, aby otrzymał swoje zamówienie w odpowiednim dla niego terminie i jak najwyższej jakości.

IMG_4899xc2


8. KOOPERACJA
Aby kompleksowo wykonać usługę często wymagane są dodatkowe operacje, zwykle związane z obróbką powierzchniową, taką jak dodawanie powłok galwanicznych (chromowanie, cynkowanie), nadruk sitodrukiem czy grawerowanie. Dzięki naszej szerokiej bazie kooperantów nie ograniczamy się jedynie do własnych możliwości technologicznych. Dzięki temu możemy dostarczyć klientowi dokładnie to, czego sobie życzy.
Plakat A4


9. PAKOWANIE
Pakowanie jest również operacją technologiczną. Ustalenie w jakich partiach należy pakować detal, w jaki konkretny sposób go opisać i przygotować do wysyłki lub późniejszego wyładunku, jest dla wielu klientów bardzo istotne. Przykładamy więc szczególną uwagę do wymagań klienta w tym obszarze.

shutterstock_60398056 kopia


10. TRANSPORT
Jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę logistyczną zamówienia. Zależnie od wielkości i rodzaju zlecenia możemy zapewnić transport przy pomocy naszej floty samochodowej lub poprzez zewnętrzne firmy kurierskie. Zależy nam na zapewnieniu jak najlepszego łańcucha dostaw do klienta.

DSCN0291